Lütfen bekleyin..Çin Takvimi ile Cinsiyet Belirleme

Çin takviminin bebeğin cinsiyetini belirlemesi için kullandığı tablonun aslında bilimsel olarak hiçbir değeri yoktur. Ancak eğlenceli ve genelde doğru tahminler ortaya çıkardığı için sık sık kullanılır. Çin takvimi tablosu, çin takvimi tablosu 2018, çin takvimi doğru mu, çin takvimi cinsiyet hesaplama doğru mu, çin takvimi nedir, çin takvimi doğru çıkmayanlar, çin takvimi 2019, çin takvimi doğrumu yorumlar, gerçek çin takvimi hesaplama, çin takvimine göre doğum yapanlar, çin takvimi cinsiyet hesaplama programı, türk takvimine göre bebek cinsiyeti, rus takvimi cinsiyet, son adet tarihine göre cinsiyet belirleme, aya göre bebek cinsiyeti belirleme, Çin Takvimi 2018 Otomatik Cinsiyet ve Yaş Hesaplama, çin takvimi 2020, çin takvimi 2021, çin takvimi 2017, çin takvimi 2022

Çin Takvimi ile Cinsiyet Belirleme
Çin takvimi, doğacak olan bebeğinizin cinsiyet tahminini önceden bilmenize hatta belirlemenize fayda sağlayan, insanlık tarihinin en eski takvim sistemidir. Doğacak bebeğin cinsiyetinin tahmin edilmesi veya belli hesaplar yapılarak doğacak bebeğin cinsiyetinin belirlenmesi için onlarca çeşit çizilmiş hesaplanmış yöntemler vardır. Ancak en çok riayet edilen yöntem Çin takvimi yöntemidir

Kaynağı tam olarak bilinmeyen Çin takviminin ortalama 700 yıl önce Çinli astrologlar tarafından hazırlandığı iddia edilmektedir. Çin takviminin orijinal tablosu Pekin Bilim Enstitüsünde himaye edilmektedir.

Çin takvimine göre doğacak olan bebeğin cinsiyetinin doğru belirlenmesi için anne adayının hamile kaldığı yaşı ve ayı tam olarak doğru bilinmesi gerekir. Bu bilgiler doğrultusunda bebeğin cinsiyeti büyük olasılıklı doğru tahmin edilebilir. Yalnız burada anne adayının yaşını hesaplarken dikkat edilmesi gereken önemli bir husus vardır. Yaşınızı Çin takvimi tablosundaki aylara ve yaş bilgilerine göre hesaplamalısınız ve buda gerçek yaşınızın ortalama 2 yıl daha fazlasına tekabül eder. Eski zaman Çinlileri Çin takvimi ile yaptıkları bebek cinsiyet belirleme tahminlerinin yüzde 99 doğru çıktığını belirtirler.

Çin Yaşı Hesaplama
Sizlere kolaylık sağlamak adına, çin takviminde çin yaşına ihtiyaç duyulmaktadır. Çin yaşınızı alttaki kısma doğum tarihinizi girerek öğrenebilirsiniz.

Hamile Kaldığınız Ayı Hesaplama
Çin yaşınızı hesapladıktan sonra, hamile kaldığınız ayı belirlemek için alt kısımda bulunan hesaplama alanını kullanabilirsiniz.

Çin yaşınızı ve hamile kaldığınız ayı aşağıda bulunan çin takvimi tablosunda karşılaştırarak bebeğinizin cinsiyetini tahmin edebilirsiniz.
Çin Takvimi ile Bebeğin Cinsiyetini Belirleme

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
GEBELİK & DOĞUM Kategorisindeki Diğer Haberler
Hamile kalma günleri hesaplama, gebe kalma pozisyonları, hamile kalmak için..
Hamilelikte Kilo Alımı Ne Kadar Olmalı, Ay Ay Kaç Kilo Alınmalıdır? Hamil..
Gebelik haftası hesaplama, gebelik hesaplama cetveli, hamilelik hesaplama o..


bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=